JANTAR Restorative shampoo with amber & argan for high porosity hair 330 ml

7,30 €

JANTAR Restorative shampoo with amber & argan for high porosity hair 330 ml

7,30 €
Кол-во:
Доставка

Всего 7 на складе

 

Политика безопасности

 

Политика доставки

RESTORATIVE SHAMPOO WITH AMBER & ARGAN. HIGH POROSITY HAIR TAASTAV ŠAMPOON AMBER & ARGANIGA. KÕRGE POORSUSEGA JUUSTELE

Sarja inspiratsiooniks on looduse rikkus ja eelkõige merevaiguekstrakt, mis on tuntud oma erakordsete juuste kasvu toetavate omaduste poolest. Jantar sarja retseptid on rikkad toimeainete poolest, mis toidavad, tugevdavad ja kaitsevad juukseid karvasibulatest kuni karvaotsteni. Merevaiguekstrakti ja argaaniaõliga taastav šampoon on mõeldud kõrge poorsusega juustele, mis on hoolduse osas väga nõudlikud. Nad näevad välja kahjustatud, tuimad, rabedad ja kipuvad sageli liigselt välja kukkuma. Need juuksed vajavad sügavat toitumist, niisutamist ja taastumist. Jantar taastaval šampoonil on kaasaegne valem, mis sulgeb juukse kutiikulad ning taastab selle tulemusena juuste elastsuse, pehmuse ja lisab sära. Toimeained:

MEREVAIK – toidab juukseid, lisades neile sära ARGAANIAÕLI – taastab ja silub juukseid SIIDI PROTEIINID – hõlbustavad kammimist, andes juustele pehmuse, juuksed on siidsed ja märgatavalt terved. Kinnitatud tulemused: puhastatud, silutud, toidetud, täis elujõulisi juukseid 96% on looduslikku päritoluga koostisosad.

Kasutamine: Kandke märgadele juustele väike kogus šampooni, jätke 1-2 minutiks, masseerige, kuni saadakse vaht, loputage.

Vajadusel korrake.

JAN0045