JANTAR Silver shampoo with amber & pigment

7,80 €

JANTAR Silver shampoo with amber & pigment

7,80 €
Kogus:
Kättetoimetamine

Kiirusta! Ainult 4 Jäänud laos!

 

Julgeolekupoliitika

 

Kohaletoimetamise poliitika

JAN0032 SILVER SHAMPOO WITH AMBER & PIGMENT. BLOND AND GRAY HAIR HÕBEDANE ŠAMPOON MEREVAIGUGA & PIGMENDIGA. BLONDID JA HALLID JUUKSED FARMONA

Kingi juustele külm toon ja lisa värvile sügavust! Jantar šampoon põhineb tõhusal valemil ja on ainulaadsel lähenemisel juuksehooldusele. See on pikaajalise traditsiooni tulemus merevaigu kasutamisel ja lilla pigmendi soovimatu kollase tooni neutraliseerimisel naturaalsetel, pleegitatud ja/või värvitud juustel. Kinnitatud tulemused: puhastatud, taaselustatud ja läikivad juuksed, neutraliseeritud kollane toon, juuksed on külma tooniga. Šampoon puhastab ja märgatavalt taaselustab juukseid.

Toimeained: MEREVAIK: hoolitseb juuste eest, kaitstes seda kahjulike väliste tegurite eest. LILLA PIGMENT: neutraliseerib kollase tooni ja annab juustele külma tooni. UV-kaitse: kaitseb ja pikendab juuksevärvi vastupidavust.

KASUTAMINE: Kandke šampoon märgadele juustele, jätke 1-2 minutiks, seejärel vahustage ja peske juukseid. Loputage ja korrake vajadusel. Kasutage regulaarselt, kuni soovitud toon on saavutatud.